bahco_be74_80120
BAHCO BE74-80120 zuigerveer tang met PVC-handgreep 80-120 mm
Productomschrijving:
  • Zuigerveertang
Kenmerken:
  • Zuigerveertang waarmee zuigerveren snel en gemakkelijk kunnen worden verwijderd of geplaatst
  • Veilige werking zonder het risico op breken of beschadigen
  • BE74-55100 diametercapaciteit: Ø 55 - 100 mm
  • BE74-80120 diametercapaciteit: Ø 80 - 120 mm
  • Handgreep met PVC-handbescherming voor een betere grip
  • Retailverpakking
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Type tang: Zuigerveertang
Specificaties / Alle eigenschappen
Type tang
Zuigerveertang
Afmeting verpakking
20 x 145 x 220 mm
Lengte verpakking mm
220 mm
Doorsnede mm
80-120 mm
Breedte verpakking mm
145 mm
Hoogte verpakking mm
20 mm